BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kaip internetas Vilniuje gali pasitarnauti naudojantis įvairiomis paslaugomis, neišėjus iš namų ar darbo?  Yra begalė paslaugų, kuriomis rekomenduojama arba net privaloma naudotis kiekvieam LR piliečiui. Pavyzdžiui, metinis pajamų deklaravimas -  privalomas visiems, o kad užpildyti šią formą – kiekvienas besinaudojantis internetu ir turintis banko sąskaitą gali prisijungti prie elektroninės bankininkystes ir prisijungus prie elektroninių valdžios vartų atlikti visas reikiamas procedūras. Dar vienas svarbi paslauga dažnam Vilniečiui – Vilniečio kortelė, su kuria reikia naudotis važiuojant Vilniaus viešuoju transportu. Tam kad kortelė būtų aktyvuota – reikia prisijungti prie vartojo paskyros ir per elektroninę bankininkystę reikiama suma papildyti kortelę. Autobusų tvarkaraščiai – neišvengiamai reikalinga informacija kiekvienam keleiviui, todėl reikiamo transporto išvykimo laiką galima sekti taip pat per Vilniaus transporto elektroninį puslapį, ne išimtis ir mobiliosios aplikacijos, kurios dar labaiu palengvina kasdienybę. Jeigu išėjus iš namų pamiršote pasitikrinti viešojo transporto išvykimo laiką – ne bėda, išmaniąjame įrenginyje turint busų programėlę be problemų galima pasitikslinti transporto išvykimo/ atvykimo laiką. Visos šios elektroninės paslaugos labai palengvina mūsų pasdienybę ir leidžia taupyti mums brangų laiką, tačiau tam, kad tikrai galėtume naudotis tokiomis paslaugomis – kiekvienam Vilniečiui neišvengiamai reikalingas interneto ryšys, ar tai būtų laidinis, Wi-fi ar mobilieji interneto duomenys.

Kartais nutinka taip, kad dirbate, neplanuojate atostogų, bet staiga randate tobulą paskutinės minutės pasiūlymą – įsigijate kelionę, kuri bus po kelių dienų ir staiga prisimenate, kad neturite galiojančios Europos sveikatos draudimo kortelės ! Stresas neišvengiamas – kaip suspėti? Nuvažiuoti…užsisakyti…kitą dieną vėl važiuoti, pildyti prašymą ir t.t, kol galiausiai gauname kortelę. Tačiau stresuoti nereikėtų, nes vėl gi - internetas mūsų „dievas“, išgelbėtojas. Kortelę galima užsisakyti internetu ir nurodyti patogiausią laiką, kuriuo norima atsiimti, taip pat užpildyti prašymą ir tiesiog atsispausdinti, o atvykus atsiimti kortelės į Vilniaus teritorinę ligonių kasą - nereikia gaišti papildomo laiko dokumentų forminimui. O ką jau kalbėti apie kelialapio įsigijimą, bilietų ir viešbučio rezervaciją, be interneto, to nepadarysime ! Tikriausiai pritarsite - turėtume būti dėkingi internetui kad jis YRA, nes jis dažnai gelbėja mums, kai reikia susitvarkyti svarbius dokumentus, neišvykus iš darbo arba namų.

Vis kalbame kad internetas BŪTINAS mūsų gyvenime, tačiau iš dangaus interneto ryšys „nenusileidžia“. Norint įsigyti kokybišką, greitą internetą už gerą kainą, dažnai reikia pasidomėti įvairiais interneto tiekėjais Vilniuje. Lietuvos sostinė – didelis miestas, todėl interneto tiekėjų čia tikrai daug, ir rinktis yra iš ko. Kiekvienas iš jų stengiasi teikti kokybiškas interneto paslaugas, kad kiekvienas vartotojas ir klientas būtų patenkintas įsigytu interneto planu. Visi pagrindiniai interneto ryšio tiekėjai Vilniuje gali pasiūlyti puikius planus už patrauklią kainą, žinoma, reikėtų ir atsižvelgti į tai, kad interneto sparta nėra vienoda visuose miesto rajonuose, vienose miesto dalyse internetas yra greitesnis, kitose lėtesnis. Vienoje miesto dalyje interneto tiekėjai yra vieni, kitoje – kiti, todėl renkantis internetą visada svarbu atsižvelgti į savo gyvenamosios vietos adresą – pagal tai atrenkami interneto tiekėjai, o tuomet siūlomi įvairūs planai.

Tikriausiai supratai kokių puikių privalumų turi internetas gyvenant Vilniuje, žinoma, tai tik maža dalis jų. Neturi interneto? O gal baigėsi planas ir nori naujo pasiūlymo su daugiau duomenų ir greitesniu interneto ryšiu? Kelis pliusus jau žinai  – belieka išsirinkti planą ir pradėti mėgautis interneto teikiamais privalumais.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentuokite