BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Dažnas kaunietis susiduria su situacija, kuomet informacijos reikia čia ir dabar. Tai gali būti informaciją apie bet ką – laisvalaikį, miesto eismą, sporto naujienas, laisvalaikio renginius. Tikriausiai pastaroji informacija – viena iš jaunimo labiausiai ieškomų internete, juk tam, kad sužinoti apie savaitgalį vyksiančius nemokamus koncertus, muges, parodas ar vakrėlius, nesinori bėgti į parduotuvę pirkti laikraštį ar žurnalą. Šiuo atveju kauniečius gelbėja internetas, kuriame galima rasti nemažai puslapių, kuriuose būtent ir nurodyta informacija apie tai kas vyksta Kaune. Internetas ištikrųjų yra kur kas naudingesnis, nei iš pradžių gali pasirodyti, nes galima ne tik rasti informaciją apie Kaune vykstančius renginius, bet ir apie juos sužinoti viską iki detalių, o kartu ir įsigyti bilietus, gauti el. paštu, atsispausdinti, o svarbiausia, kad visa tai užtrunka vos pora minučių. Visai neseniai Kaune duris atverė geriausia ir moderniausia kino salė visoje Lietuvoje - “SCAPE”, tad norint pamatyti naujausio filmą premjerą moderniausioje salėje, bilietus reikia įsigyti gerokai iš anksto. O ką daryti jei nuvykti įsigyti bilietų į kino teatrą nėra laiko ? Pirkti bilietus premjeros diena - ne išeitis, nes vietų gali nebelikti, tačiau turint internetą – jokių problemų. Užtenka prisijungti prie kino teatro internetinio puslapio, nurodyti norimą filmą, sėdimas vietas, sumokėti per el. bankininkystę ir vieta kino salėje garantuota.

Savaime aišku, kad internetas mums yra labai reikalingas, tačiau, kad naršymas būtų greitas, malonus ir kokybiškas, reikia pasirinkt tinkamą interneto tiekėją. Kaune yra trys interneto pasirinkimai – plačiajuostinio, šviesolaidinio ir bevielio. Plačiajuostis internetas Kaune pasiekiamas labai paprastai. Tai ypač geras pasirinkimas individualiems namams, nes belaidis arba šviesolaidinis ryšys padengia ne visą miesto plotą. Stabilus DSL internetas gali būti pigiausias sprendimas, jeigu neturite poreikio didelių duomenų siuntimui. Kaunas gali didžiuotis savo interneto tiekėjais, kurie gali užtikrinti saugų ir stabilų DSL ryšį. Šviesolaidis internetas kauniečiams suteikia patogią ir smagią kasdienybę. Šis interneto ryšys gali kainuoti mažiau, jeigu pasinaudosite akcijų pasiūlymais, o dalį paslaugų galite gauti nemokamai. Kauno inerneto tiekėjai pasirūpino, kad tokios paslaugos kaip ryšio įvedimas, plano keitimas ar įrangos nuoma būtų nemokamai. Kauną verta pagirti ir už tai, kad, spartusis internetas veikia beveik kiekviename daugiabutyje, dėl optiniais kabeliais apraizgytų visų miesto mikrorajonų. Belaidis internetas – neatsiejama kiekvieno „išmanaus“ kauniečio kasdienybė, o skirtingi tiekėjai užtikrina, kad toks internetas būtų pasiekiamas visur ir visada. 4G paslauga šiandien suteikia puikias galimybes naudotis internetu nesant namuose ir prisijungus prie bet kurio išmanaus įrenginio.

Kalbant apie konkrečių interneto planų pasirinkimo galimybes, toks tiekėjas kaip Cgates, gali pasiūlyti interneto ryšio planą už patrauklią kainą. Pavyzdžiui, planas M: jeigu norite įsivesti internetą Kaune, Laisvės alėjos 12 name, kartu su Wi-Fi įranga, internetas kainuos 11.78 eur. mėnesiui, pasirašius 24 mėnesių sutartį. Na, o jeigu nuspręsite, kad sutarties pakanka tik 12 mėnesiu, plano kaina bus – 12.28 eur. Būtina paminėti, kad šis planas suteikia internetui 100 Mb/s greitį, su kuriuo galite naršyti internete, žiūrėti youtube video, patogiai naudotis el. bankininkystės paslaugomis ir panašiai. Norintiems turėti galimybę kokybiškai žaisti kompiuterinius žaidimus, greitai siųstis geros raiškos filmus ir naudotis kitomis pramogomis, rekomenduojama rinktis planą L – su 300 mb/s duomenų.

Žinoma, Cgates nėra vienintelė interneto tiekėja Kaune, Telia, Init, Viasat, Mezon ir dar daug kitų, iš kurių galima rinktis patraukliausius pasiūlymus. Tačiau prieš užsisakant bet kokį internetą, reikėtų gerai perskaityti sutarties sąlygas, ar tai būtų terminuota ar neterminuota sutartis, nes pastaroji dažniausiai gali kainuoti daugiau dėl papildomo interneto įrengimo mokesčio.

Taigi, matome, kad interneto tiekėjų pasirinkimas Kaune gana platus, belieka teisingai pasirinkti, užsisakyti tinkamą planą ir mėgautis interneto teikiamais malonumais.

Patiko (1)

Rodyk draugams

Komentuokite